| MichaelSikdope a întrebat:

As dori sa stiu care sunt cele mai ieftine placi video, pe care pot juca gta4/cod/dota2/ si saints row.
Daca se poate, sa nu depaseasca 200ron. Multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Orice cu macar 1GB GDRR3 si 128 sau 256 bits. Sunt ieftine. Cauta pe shop-uri online.

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

HD 4850 sau 4870 SH. Ce sistem ai in rest?

| MichaelSikdope explică (pentru KodrutZ):

Modelul sistemului MS-7592, procesor Intel Celeron 2, 6 Ghz, 2gb ram.

| MichaelSikdope explică (pentru KodrutZ):

Sistem :MS-7592, procesor Intel(r) Celeron(r) E3400 2,6 GHZ, 2 GB RAM

| KodrutZ a răspuns (pentru MichaelSikdope):

Mdah, ia si stringe bani de sistem nou. Degeaba iei placa video. Acuma ce placa ai?

| MichaelSikdope explică (pentru KodrutZ):

O am pe cea integrată. Intel G41 Express Chipset 256MB.

| KodrutZ a răspuns (pentru MichaelSikdope):

Procesor si ram?