| Dau3DveziHD a întrebat:

As dori sa stiu ce jocuri(mai populare) mi-ar merge pe acest laptop Laptop ASUS X555LB-XX025D, Intel® Core™ i5-5200U pana la 2. 7GHz, 15.6", 4GB, 1TB, nVidia GeForce GT 940M 2GB DDR3, Free Dos.Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| ishallhelpyou a răspuns:

Cam orice fara GTA 5, AC: Unity pe LOW.

Placa video este bunicica, dar te trage inapoi procesorul, dual core de 2.7, nu este suficient pentru ultimele jocuri din ziua de azi.

In schimb pentru CS:GO, LoL, DotA2, HOTS, Hearthstone merge fara probleme.

| Tpu1234567 a răspuns:

Cel mai popular joc din lume care merge pe tot este minecraft