| RapyRap a întrebat:

aș dori sa știu dacă site-ul buygames.ro este de încredere.
Vreau sa dau comanda de un joc care se găsește doar acolo...

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Cum se numest jocul?

| RapyRap explică (pentru Wr3nch):

Sly cooper thieves in time

| SkryPer a răspuns:

Te-as sfatui sa nu cumperi de pe site-urile fantoma (azi apar, maine dispar) deoarece e posibil sa te uiti cu ochii in soare.Am patit-o de mii de ori cu site-urile acestea fantoma si am luat o teapa de 30 de euro.

Foloseste cu incredere www.pcgarage.ro,au si jocuri acolo pentru orice dispozitiv.
Sunt seriosi baietii.

| RapyRap explică:

Aparent site-ul este bun, dar trebuie sunat la numărul de la contacte pentru a confirma comanda!