| AnonymMan a întrebat:

as dori sa va pun o intrebare.Cum as putea sa conectez tastatura de la calculator care are mufa doar de calculator intr-un laptop care are doar mufa usb? Adica exista adaptor sau alta metoda sau cea mai buna metoda ar fi sa-mi iau o tastatura de laptop? Va rog spunemiti cum as putea sa conectez tastatura de pc la laptop pentru ca o am ff buna

5 răspunsuri:
| AnonymMan explică (pentru Twatwaffle):

Chiar ff bun raspunsul tau dar as putea gasi la magazine cu produse pentru calculator asa ceva? oricum daca gasesc iti dau funda

| Twatwaffle a răspuns (pentru AnonymMan):

Depinde,poate gasesti la un magazin de la tine din oras, daca nu comanda-l pe net cand poti...

| comico a răspuns:

Exista adaptor.
Funda?

| hbk36 a răspuns:

Nu exista adaptor