| nejyangel a întrebat:

As dori si eu un config pentru counter strike 1.6 ca sa nu mai sara tinta si gloantele cand trag excesiv cu armele de exemplu : AK47 cand trag un incarcator se duc gloantele pana-n cer. Am inteles ca steamu ajuta ca tinta sa nu sara (eu nu am). Dar as dori daca se poate si un config care sa ajute la aceasta problema.

2 răspunsuri:
| SQueeZer a răspuns:

Ceea ce vrei tu se numeste No-Recoil si este considerat HACK...Il gasesti si in Cfg si varianta de executabil dar te sfatuiesc sa joci fara Hack-uri. Ai sa te inveti cu gloantele care sar aiurea si ai sa vezi ca joci foarte bine si asa...happy

| Nicu_Cristi_1975 a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva dar atunci trage mai jos decat trebuie tinta si cand sare il impusca la mine a mers