| SorinUP a întrebat:

As dori si eu un server de metin2 cu lvl max 250 pvm-pvp Ultrafun care sa aiba :
Toate ratele: 1000+
In Shop: toate armele pana la 75si armurile pana la otel
-NPC cu p-skills
-scuturile de 61+9
-itemele de 54 toate+9
PS:AS VREA SA FIE CA EnergyMt2 vechiul (cu euro perlele verzi negre.) FUNDA +VOT!

Răspuns Câştigător
| DanutTheBest a răspuns:

Eu iti recomand Metin2 Mage.Server PVP-PVM cu nivel mac 250.Mape noi de crescut, multe evoluti.Ratele serveruui sunt 1000% in 4-5 zile faci 250!

| ThEEmperoR a răspuns (pentru DanutTheBest):

Ce mape noi? Si oricum ii prea usor. Bine ca ai zis ca in 4-5 zile faci 250. Pe mondial faci app in 15-25 zile 250.

| SorinUP explică (pentru DanutTheBest):

Ce gasesti la shop?

| SorinUP explică (pentru SorinUP):

Imi da eroare la conexiune spune ce sa fac (id meu ice.shine99)

6 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Http://royal.mondialmt2.com/ lvl max. 250, arme, armuri si accesori pana la lvl 250, mape noi (cave zombie, ultima, ultima2 etc.), otele la magazin, arme pana in lvl 65 la magazin, licori noi, iti iei magii P de la depozit etc. Armele, accesoriile si armurile evolueaza de la 65 (iti iei batalie din shop, o faci +9 si evolueaza in sirius... si tot asa pana ce ajungi la o arma de lvl 250). Romani 90%, alte limbi 10%. Servarul este non-hamachii. Ratele nu sunt 100% si in shopuri sunt arme si armuri pana in 65

| SorinUP explică (pentru ThEEmperoR):

Daca pana duminica nu primesc raspuns iti dau tie funda

| xAndr3y a răspuns:

Pai un metin idetic estee metin2 hotsyle, e la fel ca vechiul energgy sau frz funda! plzz