| gabyS98 a întrebat:

As putea sa-mi achizitionez un domeniu de site "pe toata viata" adica sa-l platesc numai odata?
Si daca as putea cat ar costa domeniul.ro sau.com
FUNDA la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| c9m a răspuns:

Omudinberceni de fapt nu gasesti domeniu pe luna toate sunt pe an.
Un domeniu.ro ajunge pana la 20 euro/an sau 50 euro/viata si unul.com ajunge pana la 15 euro/an sau 30 euro/viata.
Sunt unele site-uri care dau pe viata dar eu iti recomand sa platesti pe an pentru ca o sa te plictisesti de acelasi domeniu iti garantez eu.

1 răspuns:
| OmuDinBerceniCedry2k a răspuns:

Eu stiam ca este pentru o luna, costa 5Euro sau astia care mai au costa vreo 3-4Euro. Depinde.Pe viata nu stiu. Pe luna sau an. Calculezi tu...