| Davidalx a întrebat:

As vrea sa achizitonez o consola... Ce sa iau PS4 SAU XBOX ONE? CARE E MAI BUN? CARE ARE SPECIFICATII MAI MARI SI MAI BUNE? Stiti cumva ce reduceri vor fi de Black Friday la console? Se poate achizitona si in rate de pe eMAG sau alte site-uri? Ce iti trebuie?

3 răspunsuri:
| VladyXR a răspuns:

Cea mai bune alegere e PS4, are mai multe jocuri, si cred ca s-a lansat GTA5 pentru Ps4!

| Metarex a răspuns:

In primul rand Black Friday e o escrocherie. Acum nu am cum sa iti zic ce consola sa iei pentru ca depinde ce fel de jocuri iti plac pentru ca specificatiile sunt foarte asemanatore.
Nu iti trebuie decat bani ca sa il iei iar site-ul poti sa il cauti tu in functie de cat vrei sa platesti.

| Davidalx explică (pentru Metarex):

Escrocherie in ce sens? Stii cumva daca se pot face rate de Black Friday si daca in domo de ex. este adica sa ma duc a2a zi si sa fie reducerile sau doar pe net?