| Robertutzu_Robert_1990 a întrebat:

as vrea sa aflu cam in cate fps uri mi-ar merge acest laptop pe CS:GO si SA:MP : Intel® Core™ i5-8250U pana 3.40 GHz, Kaby Lake R, 15.6", Full HD, IPS, 8GB ram, 512GB SSD, Intel® UHD Graphics 620, mersi

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Salut!
Ai un test aici : https://www.youtube.com/watch?v=mrb56AwxT1k

Merge suficient de bine (cel putin 60fps pe low 1080p), cu exceptia momentelor in care apare cate un smoke pe mapa.

| TheAndi22 a răspuns:

Dat fiind ca ai o placa integrata, nu te poti asetpta la cine stie ce performanta. cs:go cam greu fara o placa dedicata, insa posibil sa reusesti sa:mp.