| BogdanAndrei42 a întrebat:

As vrea sa devin mai bun la PvP in Minecraft.Imi puteți Spune-ți regulile va rog? Deoarece sunt cât de cât bun la pvp și când m-a bat cu cineva nu s-ar mult la pvp doar când nu da in mine și m-a arunca mult, cum pot sa m-a țin sa nu m-a mai arunce? Și sa îmi Spune-ți regulile. Funda! Sa aveți o zi buna! big grin

1 răspuns:
| AlexAlxAlex a răspuns:

Salut, in primul rand ce reguli, joci pe un server, pe un mini game, dar ma rog, in timpul pvp -ului tine apasat ctrl (control) si w, ca si cum ai alerga spre el in timp ce te bati astfel nu vei cadea, sunt sanse mici.
Bafta!