| XxXFBIXxX a întrebat:

.. As vrea sa imi creez un site dar nu stiu de pe ce site sa mi-l creez... Ma puteti ajuta cu niste linkuri de unde as putea sa imi creez propriul site dar sa fie gratis. Dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| floweray a răspuns:

De ce nu incerci sa-ti creezi GRATUIT site-ul cu www.ucoz.ro? Este un sistem simplu, se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine si cu o interfata in limba romana.

Aici ai un tutorial care iti explica cum te poti inregistra: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Si daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Bafta!

2 răspunsuri:
| raducebotari a răspuns:

Www.ucoz.ro inregistreazate si creaza un sait.Mai poti folosi si www.blogger.com

| SwiTc3r a răspuns:

Daca vrei sa-ti faci un forum intra pe www.forumer.ro si la forumer iti poti face si blog! Si pentru site normal www.ucoz.ro! BAfTA