| Stanciu_Ionut_1996 a întrebat:

as vrea sa imi un laptop de craciu imi puteti zice un site sau cv.
As vrea sa fie pana in 1300lei si sa mearga bn cu jocuri pe el mai ale metin2ro. Va multumesc

Răspuns Câştigător
| mihaitzacelviteaz a răspuns:

Daca doresti un laptop doar sa ruleze metin 2 si alte jocuri de acelasi grad, ai putea sa iti iei de pe emag.ro < de acolo am luat si eu.
Laptop urile nu sunt facute pentru jocuri si subliniez asta. Daca vrei sa te joci pe el iti recomand un procesor AMD nu intel.Sanatate