| Simion_Dragos_1982 a întrebat:

Aș vrea să mă apuc de programare, doresc să încep cu ceva foarte ușor.
Cine îmi dă un program ușor de programat în el? happy Dau fundița!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa te apuci de programare uite aici un link cu tot ce ai nevoie si limbajul de programare este html https://tutorialehtml.com/ro/link-email-in-html/ mult succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu acum vrei sa inveti matematica avansata si cauti caiet

| zapacitu18 a răspuns:

Codeblocks. Foarte usor de instalat. Il recomand deoarece c++ este mai usor decat java, dar si mai popular. Pe html iti trebuie sa detii un site.