| TonyStarkRO a întrebat:

As vrea sa ma consult cu voi. Ce inseamna "Early Acces"? Sau "Acces Timpuriu"? Stiu ca asta inseamna ca e gratis pe Steam, dar va fi cu bani in viitor?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| timiHash a răspuns:

Salut, Tony. Early acces inseamna ca te poti juca acel joc inainte ca el sa fie terminat. Preorder gen. Nu inseamna neaparat ca e gratis ci ca, daca il cumperi, ajuti developerii sa isi termina munca, prin banii pe care tu ii dai pe joc. Intre timp se vor face updateuri la joc si tu nu vei mai plati nici un ban, decat cei pe care i-ai dat pentru a avea "Early Acces". Spor.

2 răspunsuri:
| timiHash a răspuns:

. sa isi termine*.