| Anonimul9393 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un joc pentru xbox 360 si nu stiu sigur care, nu sunt hotarat...

Test Drive Unlimited 2 sau Need For Speed The Run?

Nu dati raspunsuri fara sa fi jucat unul dintre aceste 2 ( sau aman2) si fara sa stiti cum este!

Răspuns Câştigător
| mrclaust a răspuns:

Le-am jucat pe amandoua...proaspat NFS the run, si diferenta intre ele este ultra colosala, desi TDU 2 are inserti de Sims, pana la urma este un joc cu masini si parerea mea este la capitolul asta sta varza, si in plus sunetu mi-a scos peri albi. In schimb si NFS are probleme, cum ar fi povestea proasta, si faptul ca nu poti tuna masina, dar daca ar fi sa aleg as alege NFS. P.S. daca iti iei TDU2 opreste sonoru.

3 răspunsuri:
| Anonimul9393 explică:

MonteClauste - Am jucat TDU(primul) pe PC si mi-a placut, acum nu stiu de ce asa mare diferenta, care sunt defectele etc. dar de ce la need for speed nu poti tuna masina? Nu te lasa sau cum?

| Anonimul9393 explică:

Am ales TDU2, mersi pentru raspunsuri!

| yjhfkndrbttfg a răspuns:

Need for speed