| St3fanuTz a întrebat:

As vrea sa schimb controalele de la Fifa 2013 ca in Fifa 2012 sa fie identice! Imi spune cineva cum pot schimba controalele ca in 2012?

3 răspunsuri:
| St3fanuTz explică (pentru cypryan11):

N...Nu m-ai inteles! Stiu sa schimb controalele, dar le vreau ca la 2012 si nu merge sa schimb sagetile nu merge cand dau LEFT ARROW nu se misca, daca dau RIGHT ARROW nu duce la dreapta, si raman asa cum sunt... HELP!

| gamerulyonutz a răspuns:

Nu merg sagețile pe fifa 2013, în loc de ele pune :sageata din sus pune-o u,sageata de la dreapta pune-o k, sageata de la stanga pune-o h, iar sageata de din jos pune-i j, o sa te obisnuiesti repede, și eu am facut la fel, e foarte simplu FUNDA!