| JusTicE a întrebat:

As vrea sa stiu care este diferenta dintre NFS Most Wanted si NFS Most Wanted Black Edition? Si daca este ce sa fie diferit? Povestea jocului, cursele, masiniile? Sau sunt aceleasi? Si am vazut ca uni pot deschide al 16-lea rival Rog. Cum pot sa il deschid pe al 16-lea rival? Astept raspunsuri...

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Black Edition vine cu mașini bonus, și un disc suplimentar.Masinile bonus sunt Camaro SS si BMW M3 GTR precum si ceva masini tunate deja cum ar fi Corvette C6.R, SL 55 AMG, 911 Turbo. In rest jocul este la fel.