| aRealShow a întrebat:

as vrea sa stiu ce este viral pe Youtube in 2017, fara ballon challange, dar lirick prank-ul nu stiu daca mai este sau nu viral... Spuneti-mi ce ati vrea voi sa vedeti amuzant pe Youtube.
Cine da cele mai multe optiuni pentru videoclipuri virale si cele mai eficiente pentru a creste in abonati, are fundal de la mine, plus respectul meu.

1 răspuns:
| LexiEla a răspuns:

Era farsa aia la baile publice unde ceri celuilalt hartie igienica pentru ca tu nu mai ai si cand ti.o da ii dai cu nutella pe maini si pare ca e ca**t.