| Iepurele1407 a întrebat:

as vrea sa stiu daca aces PC este bun de gaming ( eurotruck 2... )procesor Intel Dual Core 2 Duo de 2.00 GHz, 4GB RAM, 380GB memorie hard disk, placa video NVIDIA GT 630.

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu. PC-ul e pe arhitectura veche 775 iar placa video nu este prea reusita.

Slabe sanse de gaming pe configuratia ta.

| Gonrax a răspuns:

Nu, in nici un caz.

| rgx a răspuns:

Nu prea este!

| Mary012 a răspuns:

E bun man iti merge eu joc euro truck pe Intel Pentium p6100 3GB ram si Intel hdgraphics

| Iepurele1407 explică:

Eu vreau sa il cumpar si ala de la care vreau zice ca merge gta 5 in 30 fps