| xXSpikeXx a întrebat:

As vrea sa stiu daca as putea sa imi bag internet pe un Samsung star fara sa platesc(nu nu am wifi)
nu as putea sa folosesc bluethon-ul in loc de retea wifi.

Funda+vot

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poti sa folosesti bluethon-ul si nici bluetooth ul

| DDCC a răspuns:

Cred că da, dacă PC-ul/laptopul are bluetooth http://translate.google.ro/....../translate
Însă conectarea prin bluetooth are o rază de aproximativ 10 m.

| OkAyAn a răspuns:

Pai daca vrei poti incerca net gratuit timp e 1sapt (formand *100# pe Orange) dar dupa ce trece o sapt trebuie sa platesti si in legatura cu bluethon-ul nu poti face asa ceva din cate stiu eu dar cu siguranta nu se poate! Singurele variante sunt sa ai conexiune la wifi sau sa faci cum ti-am zis sau sa iti faci un abonament!
Bafta!

| xDaCiAnx a răspuns:

Nu doar daca platestiii

| Zbibi a răspuns:

Netul de la cartela merge...insa trebuie sa incarci si sa ai optiune cu net inclus activata ..deci sa platesti..altfel nu ai cum sa ai internet...