| Gam3rYT a întrebat:

As vrea sa stiu daca merge Grand Theft Auto V(GTA 5) la medium.

PLACA DE BAZA:MSI H61M-P20 (G3) (MS-7788)

PROCESOR:INTEL PENTIUM DUAL CORE G2030 3.00GHZ

RAM:6 GB RAM

PLACA VIDEO : SAPPHIRE AMD RADEON HD 6570 2GB DDR3 128BIT

8 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Au aparut cerintele de sistem oficiale de pe site-ul producatorului
Minimum specifications:
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2* (*NVIDIA video card recommended if running Vista OS)
Processor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2. 40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2. 5GHz
Memory: 4GB
Video Card: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive

Recommended specifications:
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
Processor: Intel Core i5 3470 @ 3. 2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)
Memory: 8GB
Video Card: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive
Placa video este cat de cat ok pentru low-medium, procesorul insa...nu,dar probabil vei avea norocul sa il duci pe low

| N0xEterniS a răspuns:

Posibil sa-ti mearga la medium, nu stiu sigur. Ce rezolutie are monitorul? 1920x1080, 1600x900?
Daca nu e 1920x1080, o sa-ti mearga sigur la medium.

| KodrutZ a răspuns (pentru N0xEterniS):

A aparut cumva deja pentru PC si inca nu stiu eu sau maninci tu cacao ca poate iti da funda?

| N0xEterniS a răspuns (pentru KodrutZ):

Ai auzit vreodata de '' system requirements ''? Producatorii anunta cerintele de sistem si cu o luna, poate doua inainte, daca sunt trei deja sunt speculatii, pentru oamenii ca tine, ca sa stii daca tigaia ta o sa ruleze jocul.
Si care-ar fi problema ta? lol canta frate la alta masa, nu te-am intrebat nimic.

| anonimguy3 a răspuns:

Cred ca e deja al 3-lea report pentru spam la intrebarea asta handicapata, de ce nu poti sa astepti tu frumos cerintele oficiale si dupa ne dam cu presupusu. K mersi.

| KodrutZ a răspuns (pentru anonimguy3):

Lol. De-ar fi el singurul cu astfel de intrebari cretine. Si imediat ce apare, incep alea de genul "unde gasesc sa downlandez GTA 5 gratis?"

| anonimguy3 a răspuns (pentru KodrutZ):

Stiu eu de unde da nu e gratis pentru ei si nici ca le dau. tongue

| KodrutZ a răspuns (pentru anonimguy3):

Corect. Prostia trebuie sa coste. Macar atit, ca din pacate nu doare.