| Hirom a întrebat:

As vrea sa stiu daca pot juca minecraft pocket edition cu o mapa in care nu sunt munti..adica pe scurt plata. Am Samsung galaxy s4 si vreau sa stiu daca exista vreun cod sau o alta editie minecraft pentru telefon fara munti. SA FIE IN MODUL CREATIV!
OFER FUNDA SI DORESC RASPUNS RAPID

2 răspunsuri:
| Cosmin1248 a răspuns:

Coduri nu am, dar alte versiuni da.In iulie s-a lansat MC PE 0.9.0 build 5, 11, 12(12 nu a aparut inca).E la fel ca celelalte numai ca sus, dupa ce apesi pe new world, iti apare un buton advanced si acolo selectezi tipul de lume-old-infinite-flat.Cred ca stii ce inseamna, apoi create world si gata! Pe flat iti apare lumea plata dar nu poti sapa prea mult in jos(3 randuri de pamant si apoi bedrock), in build 12 poti sapa mai mult, dar nu a aparut inca!
FUNDITA CU FUSTITA?(SAU FARA, NU MA DERANJEAZA!)
A, da si linkurile mai jos:
Build5: http://www.mediafire.com/? vil2z4itngz...
Build11: http://www.mediafire.com/download/194...
Sper ca te-am ajutat!
FUNDA?