| DarkKnight01 a întrebat:

As vrea sa stiu daca Trojan Horse Generic27 este un virus, si daca esti cat de mult poate afecta calculatorul?

3 răspunsuri:
| CarlosBogdan17 a răspuns:

Virusul Trojan este un virus si iti afecteaza calculatorul asa ca ia-ti un antivirus bun cu licenta si reformatezi calculatorul daca vrei sati mearga din nou bine pentru ca eu cred ca e plin de vurusi daca ai luat trojan.

| DarkKnight01 explică (pentru CarlosBogdan17):

Pe mine ma anunta antivirusul daca a gasit un virus si il elimina.Si calculatorul merge perfect.Deci mai trebuie sa-l reformatez?big grin

| GabeN a răspuns (pentru DarkKnight01):

Nu,daca iti merge bine fara lag fara nimic, n-ai de ce sa il reformatezi happy