| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu de ce imi da crash mereu cand intru pe SA:MP, pe un server? Intru pe SA:MP, dau connect la un server si cand se incarca imi da crash. De ce? Am incercat sa reinstalez jocul de mai multe ori, am sters tot GTA San Andreas User Files, dar tot nu a mers. Am sters si gta_sa.set, dar degeaba. Cu compatabilitatea la fel. Va rog sa ma ajutati, dau funda! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Gabryel_Alyn_1998 a răspuns:

Din cauza modurilor.
Incearca sa joci fara cleo/asi si mai stiu eu ce minuni.

| BloodMoney a răspuns (pentru Gabryel_Alyn_1998):

Nu am moduri omule... Am zis ca am reinstalat GTA-ul de mai multe ori si nimic...

| Gabryel_Alyn_1998 a răspuns (pentru BloodMoney):

Pfff, altceva nu stiu ce sa zic, imi poti arata o poza cu ce iti da?

4 răspunsuri:
| InSaNe_6155 a răspuns:

1. Conexiunea netului
2. Bug-urile de pe server cu cat sunt mai multe cu atat mai multe crash-uri vor primi playeri
3. skinurile si modurile care le introduci in joc... Cu cat ai jocul cat mai curat fara moduri etc... iti va merge mai bine
4. Conteaza foarte mult si ce calculator ai... cu cat functioneaza mai greu cu atat iei crash mai repede

| BloodMoney a răspuns (pentru InSaNe_6155):

Da dar ciudat e ca in urma cu o zi imi mergea foarte bine... Mai astept si alte raspunsuri, care se refera la rezolvarea problemei.