| Mondoca_Eduard_TheKill_Eduard_1999 a întrebat:

as vrea sa stiu si eu cum pot da flood la niste persoane depe skype adica vreau sa le aflu ip-ul si dupa sa le dau flood cine ma ajuta dau funda.

Răspuns Câştigător
| LibroHacker a răspuns:

Ca sa dai flood necesiti un vps si un script de atac,poti gasi totul pe grupuri de lammeri,precum Root-urii Flood / Scan,Romania Hacker's.
Cat despre ip,poti folosi wireshark,resource manager, skype deob, etc, dar cel mai simplu e sa intri in unu din grupurile listate mai sus, si sa ceri la unul din useri sa te ajute sunt destul de sigur ca vor fi bucurosi sa te ajute.

1 răspuns: