| Fanu_Stefanu_1999 a întrebat:

Salut TPU,as vrea sa va intreb, cum adica nu am destula memorie video la jocul gta 5?(tine de memoria de pe disk)?,daca nu, cum golesc din memoria video ca sa mearga jocul?

3 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

Adica nu ai suficienta memorie RAM petru a putea rula jocul. Simple as it is.

| Fanu_Stefanu_1999 explică (pentru anonimguy3):

Si cum golesc di memoria ram(am 8 gb)

| AnonimusGate a răspuns:

Esti cam paraele ca sa iti mearga GTA 5 trebuie sa indeplinesti cerintele minime
Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2. 40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2. 5GHz
CPU Speed: Info
RAM: 4 GB
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2* (*NVIDIA video card recommended if running Vista OS)
Video Card: NVIDIA GeForce 9800 GT 1GB / AMD Radeon HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
Sound Card: Yes
Free Disk Space: 65 GB