| xShaarawy a întrebat:

As vrea si eu niste jocuri gen Halo : Combat Evolved, COD 1.

Jocurile sa nu fie mai mari de 2GB si sa mearga pe 512RAM /96 Placa Video... [DAU FUNDA pentru Nr de jocuri + daca's bune ]

3 răspunsuri:
| Sharky_Fistis_1993 a răspuns:

Deci, sa o luam cu inceputul. Iti dai seama ca astfel de jocuri din cauza "DOTARILOR" de grafica sau si etc depasesc 2 GB.La traba cu Rami se rezolva.

Poti incerca toata seria call of duty pana la cod4.

Altele sa mearga pe un sistem asa slab. nu prea cred presupun ca ai win xp...asta este un alt dezavantaj. Sfat... schimba sistemul

| xShaarawy explică (pentru Sharky_Fistis_1993):

Deci, sa o luam cu inceputul. Cod 2 nu merge, nici nu ma gandesc la 4. De schimbat, l-as schimba, o sa-mi iau un laptop peste 2 luni...Dar eu am zis sa-mi dai niste jocuri nu sa-mi faci morala. sad

| Sharky_Fistis_1993 a răspuns (pentru xShaarawy):

Pai ti-as da cu mare drag. Dar daca nici cod 2 nu merge... mai slabut decat cod 2 sau la echivalentul lui cod 1. Un joc din categoria pe care tu o vrei... sad Sorry dar nu gasesti sad