| Ikuskizunatu a întrebat:

As vrea si eu niste jocuri in stil driving simulator dar nu racing! Si fara city car driving (pe pc).

Răspuns Câştigător
| membrucac a răspuns:

Euro/American Truck Simulator dacă vrei sa te plimbi pe mapa europei/Americii și sa livrez marfuri cu prietenii
Dacă ești fan rallyuri seria Dirt (in afara de Dirt Showdon) cel mai bun este Dirt Rally și o sa apară și Dirt Rally 2.0 în curand
Dacă ești fan simulatoarelor curselor pe piste Project Cars 1, 2.
Cam atât sper ca ți am dat niște idei bune ce sa joci. Te rog o Fundita dacă te am ajutat.

1 răspuns:
| Ionut1717 a răspuns:

Mult așteptatul client SonyMt2 - v9.0 tocmai a fost adăugat la download!
[ PvP-PvM / Lv. 250 / 6 ani vechime ]

Ce noutăți include acest client?
- O interfață nouă;
- Auto-pickup adăugat;
- Bancă de YANG portabilă;
- Sistem "Skybox" ( schimbare aspect cer ) adăugat;
- Sistem "Tombolă" adăugat;
- Sistem in-game "Wiki" adăugat;
- Sistem special "HELP" pe tasta "H" adăugat;
- Design nou la frizuri, găsiți la "Pescar";
- Design schimbat la "Mount-uri";
- Design schimbat la unele iteme;
- Harta nouă "Poison Map" ( Lv. 250 );
- Evoluții noi [ Arme, Armuri, Accesorii ]

Descarcă-l acum și intră în luptă alături de prietenii tăi! Dovedește că ești cel mai bun!

[ http://sonymt2.ro/sv/descarcari ]
https://imgur.com/a/clkWvoF