| Soldatul a întrebat:

As vrea si eu niste jocuri pentru configuratia urmatoare: placa video 256mb 2gb ram procesor Intel dual 2.0.As dori in special jocuri de razboi...Multumesc!

1 răspuns:
| anonym012 a răspuns:

Salut! Uite aici cateva jocuri cu razboi si fara cara eu zic ca iti vor functiona:Company of Heroes, Call of Duty 2, 3, Payday the heist, Fifa 2012, 2013(nu stiu sigur),Medal of Honor:Allied Assault, Codename Panzers : Phase One, Phase Two, Cold War, Max Payne 2 si 3, Cs 1.6, Gta 4, Gta San Andreas, Mafia 2, Far Cry 2, poate si 3 etc...