| Palma_Bate_1980 a întrebat:

As vrea si eu o versiune buna de Minecraft pe calculator ca acum cateva zile mi-am descarcat unul si a fost banal. O versiune foarte buna, unde sa-mi creez mapa si sa mi-o memoreze si unde poti juca multiplayer. Imi puteti spune unde sa pot descarca, de pe ce site. Castigatorul primeste funda.

Răspuns Câştigător
| St_FlameBrake_1995 a răspuns:

Uite: http://minecraft-romania.ro/descarcari.php te duci jos si dai download pe Minecraft Launcher.

| Palma_Bate_1980 explică (pentru St_FlameBrake_1995):

Pai din acest site l-am descarcat si nu mi-a placut sad

| Palma_Bate_1980 explică (pentru Palma_Bate_1980):

Dar oricum am oprit sunetul si nu mai pare asa de rau. Iti multumesc ca ai fost singurul care a raspuns si ai castigat funda!