| PaiuAlexandru a întrebat:

As vrea si eu sa stiu daca pot schimba procesorul si placa video unui laptop. Eu am un laptop sau netbook cum ii zice ACER ASPIRE 4810T
Ce credeti? il pot schimba procesorul cu un Intel i5 si placa video cu una nVIdia ge force
?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cumpara alt laptop! In primul rand trebuie sa schimbi asa: placa de baza, procesor, placa video, memorie ram, toate astea te costa cu aproximatie 1100-1300 euro daca le cumperi separat.Laptopul tau nu are placa video si nici spatiu pentru upgrade.