| vladut441 a întrebat:

as vrea si eu un metin2 tare cu otel la magazin si otravita,sa faci bani repede, sa cresti repede ce imi recomandati?

3 răspunsuri:
| neverwinter a răspuns:

Cel mai simplu metin cu cerintele tale e Mondialmt2. acolo te faci lvl 100 in maxim 2 zile si lvl maxim e 255(bineinteles ca de la lvl 110 cresti putin mai greu dar na doar nu vr sa fie chiar asa usor nu? )

| alexb123 a răspuns:

Nu iti recomand un astfel de server doar daca vrei sa joci max 1-2 saptamani. Iti recomand metin2 chaos, un server echilibrat si destul de frumos. Daca vrei sa joci metine din alea e clar ca o sa zici ca metinul de plictisitor, pentru ca dupa ce ai tot nu mai ai ce face, te plictisesti pur si simplu.
Sper ca te-am ajutat.happy

| vladut441 explică (pentru alexb123):

Nu mai joc mt2
joc minecraft da de unde pot sa-l downloadez