| DeDe11 a întrebat:

Salut TPU
asi avea o intrebare pentru cei care joaca Club penguin
am vazut anumite chestii pe outube despre Club penguin ca se poate afla cica paswordul lui rocky cece sau cadence sau la moderatorii astia faimosi este adevarat am incercat dar nu a mers deci imi puteti spune daca de ex stiti paswordul adv alui rocky sau cece
A DA si 2:
am mai vz tot pe youtube ca te poti face membership si fara sa platesti si daca da imi puteti spune cum sa ma fac membru fara sa platesc nimic? sau daca nu sa-mi rapsundeti aici daca sunteti membrii poate imi dati si voi conturile voasre sa vad cum e sa fii membru!
(detalii doar daca aveti habar despre toate astea multumesc :* )
fundita :X

Răspuns Câştigător
| Claudia_Patricia_1994 a răspuns:

Am trei raspunsuri 1.cauta pe youtube truc uri sau hack-uri 2.cauta coduri pentru haine 3.mai bine ai juca play.mirai.so si acel site este ca si club penguin cu 2 diferente iti poti alege party-ul si esti membership gratis pe veci

7 răspunsuri:
| peter98992 a răspuns:

Stiu eu parola lui sensei.NamesadSensei).
Si parola:ClubPenguinSensei

| goldgaby100 a răspuns:

Eu stiu! parola lui cece este:bestfriendforever parola lui rocky:shakeitup parola lui cadence:ghotsjustwannadance Mai stiu parolele lui:parola lui rockhopper:MIGRATOR parola lui sensei:waterfiresnowandbattle parola lui gary:robotcomputer parola lui G BILLY:penguinbandforever parola matusii artic:readreadandread

| DeDe11 explică (pentru goldgaby100):

Dar e adevarat?

| cosmin12346789 a răspuns (pentru goldgaby100):

Dar tu de unde le stii? +ca am incercat nume:Cece si parola:best friendforever sau a celorlalti si nu merge.dar de unde le stii? daca e vreun site spunemil si mie.

| goldgaby100 a răspuns (pentru cosmin12346789):

Am intrat pe internet prostule si mie imi merge! cauta si tu!

| bahamatr a răspuns:

Eu am un cont care a fost membership si a avut 3 panglici si o stea, a fost si un moderator pe cp dar acum ia expirat memberul sad...Dar are multe iteme smechere de treasure book! Numele: Jessica H6-Parola: cat123-Sper sa-ti placa si sa te distrezi cu el! big grin Funda?

| Claudia_Patricia_1994 a răspuns:

Mai am un raspuns cauta pe google freemembership.com