| anonim_4396 a întrebat:

Astazi am ceva sa va intreb ma puteti ajuta cu minecraft vreau sa joc in lan cu un prieten dar nu merge lui i spune can't reach server si nu stiu ce sa fac mi s-a zis ca trebuie sa configurez routerul dar nu stiu cum ma puteti ajuta sa-l configurez sau daca credeti ca e alta problema nu de la router va rog sa-mi spuneti si sa ma ajutati cu problema.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| giogi a răspuns:

Downaldeaza minecraft multyplayer ii zici la prietenul tau cum il cheama si va trimiteti cerere

| Marius_Iovin_1996 a răspuns (pentru giogi):

Imi poti lasa un link sau vreo idee cum sa ii trimit cerere (am minecraft cracked)

| Marius_Iovin_1996 a răspuns (pentru Marius_Iovin_1996):

Si folosesc mai mult laucher decat instaled si prietenul meu la fel crezi ca e o problema cu asta?