| kitra97 a întrebat:

Astăzi am reinstalat windows-ul in urmă cu putin timp. Problema este că mi se mișcă mouse-ul in lag. Chiar nu știu de ce. Am incercat și cu un alt mouse dar problema tot persistă... Ambele mouse-uri pe care le-am folosit sunt pe usb. Le-am schimbat intre ele si tot la fel se miscă. Am schimbat si port-ul și tot la fel. Ce pot face. Inainte de reinstalare mergea perfect, Nici scroll-ul din rotița mouse-ului nu mai merge... Vă rog să mă ajutați. Mulțumesc anticipat! FUNDOII

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Instaleaza driverele oficiale ale placii de baza de pe pagina producatorului compatibile cu sistemul tau de operare.