| Cuibus_Codrut_1990 a întrebat:

Astazi cand am deschis calculatorul sa ma joc se vedeau dungi pe dekstop albe negre verzizi! Ce trebuie sa fac!? DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| vica2004 a răspuns:

Salut inseamna ca calculatorul tau are o problema! Dal la reparatie! Funda te rog!

| Andi86 a răspuns:

Cel mai bine, mergi cu el la un specialist si vei afla problema, eu zic sa-l cureti putin de praf si sa verifici bine daca, cablurile sunt bagate bine!

| elvisel a răspuns:

Se numesc graphical glitches, si este un semn rau, inseamna ca placa ta grafica e pe cale sa isi zica rugaciunea