| Ciornei_Adrian_1970 a întrebat:

Astazi m-am gandit sa incep un joc, GTA San Andreas. L-am instalat si cand am inceput sa ma joc nu mergea sa misc camera. Am cautat pe Youtube si am urmat pasii de acolo dar, din pacate, nu a mers. Pasii pe care i-am urmat erau urmatorii: Deschid Task Manager-ul si dau Set affinity la programul de la GTA, debifand toate CPU-urile lasand doar CPU 1. Ma puteti ajuta printr-o alta metoada sa mearga sa-mi misc camera? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| BobocelMihai a răspuns:

Camera se misca din mouse. el merge bine? la joc ma refer... depinde si de unde ai descarcat jocul sa nu fie umblat in el. ca sa fii sigur de joc el trebuie sa aiba aproximativ 4, 3 gb stiu ca l am facut eu bootabil pe un dvd

| Ciornei_Adrian_1970 explică (pentru BobocelMihai):

Am gasit raspunsul dar multumesc orcium. Faza e ca camera nu mergea de la joc.

1 răspuns: