| RksRoxy a întrebat:

astazi mi-am descarcat counter-strike bestial si am o problema la setari, deci atunci cand imi pun tastele dorite de joc si imi schimb numele, si logo-ul dau apply si apoi ok, incepe jocul si dupa un timp toate se reseteaza, adica numele meu nu mai este Roxana ci Player, v-a rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Atunci vezi daca exista userconfig.cfg tot in cstrike si sterge-l

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Probabil config.cfg este setat pe "read only", intra in folderul cstrike, cauta config.cfg, dai click dreapta pe el>properties si debifezi read-only.

| RksRoxy explică (pentru Zangetsu):

Este bebifat

| Zangetsu a răspuns (pentru RksRoxy):

Atunci vezi daca exista userconfig.cfg tot in cstrike si sterge-l