| Anonim2452333312 a întrebat:

Salut TPU, astazi mi-am facut si eu un cont de paysafe si am incarcat 50 de lei pe el si am vrut sa-mi cumpar un joc pe steam si nu a mers, scria ca sesiunea de plata a expirat si eu tot dadeam incontinuu si acum imi scrie ca am contul blocat. Ce pot face in privinta asta? Dau funda! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Iei legatura cu cei de la paysafe, le explici ca a fost blocat contul si ei iti vor cere unele date pentru deblocare.