| kenWeLlOo a întrebat:

Astazi mi-am luat minecraft tekkit si inainte de a-mi face o lume noua totul era perfect. Dupa ce am creat acea lume pe modul Survival am apasat pe E vazand ca la cei de pe youtube le apar niste iteme acolo si mai multe chestii.Cand am apasat pe E nu mi-a aparut nici un item in partea dreapta pur si simplu era ca la minecraft simplu dar acum cateva zile cand aveam windowsul vechi imi aparea itemele si era cu acelasi minecraft tekkit.
Si as dori sa stiu si eu cum as putea sa rezolv aceasta problema va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| Devonys a răspuns:

Cand ai inventarul deschis trebuie sa abesi pe o litera...dar nu mai stiu care laughing (cred ca "O"). Vezi tu.Nu-i grav, incearca-le pe toate happy

| DEX2k15 a răspuns:

Logic trebuie s-a obti itemuri daca vrei toate obiecttele infinite da pe modu creativ nu survival

| kenWeLlOo explică (pentru DEX2k15):

Mda se vede ca nu ai citit tot am zis ca jucam pe survival si nu ma refeream la itemele mele din inventar ci itemele pe care le-as putea face acolo si care apar in partea dreapta
Astept un raspuns bun. Din pacate nu a mers cu O sau cu altele