| kenWeLlOo a întrebat:

Astazi mi-am luat minecraft tekkit si inainte de a-mi face o lume noua totul era perfect. Dupa ce am creat acea lume pe modul Survival am apasat pe E vazand ca la cei de pe youtube le apar niste iteme acolo si mai multe chestii.Cand am apasat pe E nu mi-a aparut nici un item in partea dreapta pur si simplu era ca la minecraft simplu dar acum cateva zile cand aveam windowsul vechi imi aparea itemele si era cu acelasi minecraft tekkit.

Si as dori sa stiu si eu cum as putea sa rezolv aceasta problema va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| minecraftian a răspuns:

Probabil ai apasat o(cred) din greseala
care dezactiveaza(Stiu mi s-a intamplat de 10 ori pana mia spun un baiat cum sa rezolv)
daca nu e o atunci e r/t/y/u/i/p(ceva de sus ca nu mai tin bine minte)
sau daca nu merge reinstaleaza-l!

2 răspunsuri:
| minecraftian a răspuns:

Ops mam luat cu vorba
incearca sa apesi o

| kenWeLlOo explică:

Mersi