| JeleuBBX a întrebat:

astazi o sa va adresez o intrebare legata de PS3, dar mai intai sa va povestesc ceva.
Am un PS3 modat, FW 3.55 si as dori foarte tare sa joc AC III, Crysis 3, MW 3, in fine jocurile astea noi, incitante, Multiplayer, dar am auzit ca iti poate fi banata consola.

Care sunt conescintele banarii? Nu mai poti juca jocuri Multiplayer sau nu mai poti folosi consola?

Multumesc anticipat! happy

3 răspunsuri:
| AmXjKr a răspuns:

Prin simplul fapt ca daca ti-l modezi nu mai poti juca NICIODATA multiplayer si nu mai poti avea internet. Daca vrei un site bun de unde poti lua jocuri, add me: florin.caroli2013

| DEOVERPASS a răspuns:

Salut eu am ps 3 nemodat acum 5 saptamani verisoru meu si-a luat ps 3 si la facut modat prima zi a mers pe toate dupa a doua zi nu mai mergea multiplayer deci smug nu-l moda ca nu o sa ati mai mearga jocuri multiplayer
Funda?

| JeleuBBX explică:

Am scris foarte clar :
AM UN PS3 MODAT!
Nu ca as vrea sa il modez.
Si intrebarea este cu totul alta.