| Seergiuu a întrebat:

Astazi tocmai am descarcat Warcraft III. Dar am o problema mare. Cand intru in el sunetul merge, dar imi apare doar o imagine neagra. De ce?

P.S : Doar la acest joc imi apare imaginea neagra si cerintele de sistem pe care le cere jocul le depasesc cu mult.

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| En3Rgi a răspuns:

Incearca sa iei un crack pentru joc. Daca nu merge incearca sa dai click dreapta pe.exe(ala in care intri in joc)si dai la proprietati si dai run as administrator(daca iti merge sa dai asa de fiecare data).
Daca nici asa nu merge inseamna ca jocu are ceva,.,
Bafta!