| HoriaMC a întrebat:

Astazi vreau sa va intreb cum pot scapa de lag pe un server de minecraft bungeecord la mine pe PC am 4 GB RAM am 2.80 GHZ la procesor si 2 nuclee.Si inca ceva server-ul are port forward + Dynamic DNS.Cum il pot face sa stea deschis mereu chiar si cand inchid PC-ul?

1 răspuns:
| TheKingBacca a răspuns:

"sa stea deschis cand inchid pc-ul"

Ce logica ai? Daca inchizi un PC se deconecteaza la internet si se inchid toate procesele, chiar daca folosesti si "Sleep Mode". Cumpara dedicat de la gazduirejocuri.ro daca vrei ceva calitate.