| Mihai12341 a întrebat:

aveti sa-mi dati si mie 9 centi paysafecard sau cumpar cont steam cu cs.go dau 25 lei paysafecard. am nevoie de 9 centi ca sa-mi cumpar cs go big grin Dau Funda cine ma ajuta sa imi iau cs.go

Răspuns Câştigător
| ishallhelpyou a răspuns:

Poti sa combini 2 paysafe-ul pentru a face suma respectiva, adica:
suma 50 ron ai 2 paysafe-uri de 30
30 + 30 = 60 - 50 ron (jocul) = 10 ron ramasi pe ultimul cod paysafe, care poti sa-l folosesti in continuare.

banii pe paysafe sunt in intregime ai tai, daca zice ca ai 30 ron, pai tu ai 30, 00 ron pe el big grin