| Cillix a întrebat:

Azi am incercat sa imi creez un server de metin (doar pentru mine) si cand vreau sa deschid server file cu virtual box imi da eroarea: Nu am putut deschide o sesiune pentru masina virtuala Asura.
The virtual machine Asura has treminated unexpectedly during startup.
(Asura e numele sf)

2 răspunsuri:
| Lion_Rock_1996 a răspuns:

Mai bine incearca pe hamachi... uite un link depre cum poti face unu : https://www.youtube.com/watch?v=GTSlxxmq_FI

| Cillix explică (pentru Lion_Rock_1996):

Deci tu habar nu ai ce zic eu aici nu?
Ca serverul e pe hamachi sau nu, tu il poti porni doar cu Virtual Box sau Virtaul Pc.......si din moment ce nu il pot porni nu pot face nimic..ai inteles?