| xr0sioRx a întrebat:

Azi cand am venit la scoala am dat drumu la pc si boxele de la monitor se aud ca din "butoi". Nu stiu, s-a jucat fretele meu mic si nu stiu ce a facut. De auzit se aud, dar foarte incet si foarte urat.Care sa fie problema? sad

Răspuns Câştigător
| MariuX a răspuns:

Depinde
Daca ai Windows 7 nu stiu ce sa zic
Daca ai Windows XP, are la audio niste setari si le poti schimba
Sunt niste setari asa de exemplu:
Sa se auda ecou, dus etc.
Intelegi tu
Contacteaza-ma pe skype ghipsm si te ajut
Nu uita sa dai funda celui mai bun raspuns (mentionat si de TPU)

| xr0sioRx explică (pentru MariuX):

Si-a revenit singur oricum happy. cred ca era de la boxe. Iti dau funda tie tongue.

| MariuX a răspuns (pentru xr0sioRx):

Merci big grin