| LuciWv a întrebat:

Azi mi-am descarcat jocul Mirror's Edge dar e in rusa si nu stiu sa schimb limba,sincer cred ca nici n-are incorporat alta limba, ori cum ati putea sa-mi dati un video sau sa-mi spuneti explicit cum sa schimb limba.
Am dat cam pe la toate optiunile dar tot nu inteleg nimic
P.S. nu as vrea sa il fac in romana daca asta intelegeti, in engleza
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Cauta pe net un patch pentru schimbarea limbii daca nu gasesti tot ce poti sa faci e sa il stergi si sa il descarci iar de pe alt site