| loliu a întrebat:

azi mi-am instalat minecraft depe www.minecraft-romania.com intru in joc imi pun numele dau start game se incarca apare ecranul negru si imi da o eroare zicand:java(tm) platform se binaryhass stopped working ce ar trebui sa fac daca nu stiti dati-mi un site de unde pot dowanlada minecraft grati si uso r.

Răspuns Câştigător
| T7uk a răspuns:

Reinstaleaza Java si daca tot nu merge reinstaleaza placa video.

2 răspunsuri:
| loliu explică:

Poti sa-mi dai un site de unde pot lua un java foarte bun?

| crissnicolle a răspuns:

E de la java. dezinstaleaza java (daca il ai instalat) si apoi reinstaleaza-l, sau downloadeaza-l de pe net si instaleaza-l ca sa mearga.