| AndreiCristi123 a întrebat:

Azi mi-am luat Counter Strike Global Offensive pe steam. Am si eu o intrebare : Daca il instalez pe un laptop, mai tarziu cand imi voi lua un calculator va trebui sa cumpar jocul iar? Sau pot sa il descarc de pe contul de steam pe care este deja cumparat jocul? Dau funda persoanei care ma lamureste, va rog, urgent.

Răspuns Câştigător
| NesSquick a răspuns:

Nu va trebui să cumperi nimic, dacă îl ai deja este totul ok! Te va pune steam-ul să pui un cod (deoarece te conectezi de pe alt pc pe acel cont) şi îl vei găsii pe mail! În concluzie vei putea juca CS GO fără să-l mai cumperi odată. P.S : mi-a dat un prieten id-ul si parola de la messenger şi contul de steam, şi jucăm amândoi cs go pe acelaşi cont şi pe calculatoare diferite!

1 răspuns:
| dariuswar121 a răspuns:

Nu dar trebuie sa iti tii minte contul de steam si cand iti descarci steam pe celalalt Pc scrii contul si descarci jocul